بکاپ سرور

 

راهکار پشتیبان گیری از اطلاعات سرور

پر اهمیت ترین بخش هر سازمانی، پرسنل، اطلاعات ‌و سیستم ‌های آن سازمان می‌باشد. همواره حفاظت از اطلاعات و سیستم‌ها به دلیل رشد روز افزون آنها در سازمان و پیچیدگی خاص خود  سخت و طاقت فرسا است.قابل ذکر است یکی هزاران مشکل اساسی و ریسک‌های بزرگی که سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشی از انهدام داده ها  می‌باشد. برای این منظور هر سازمان نیاز به روشها و استانداردهایی دارد تا بتواند در زمان از بین رفتن اطلاعات در حداقل زمان ممکن آن را بازیابی کرده و سازمان را در مسیر عادی خود قرار دهد.در راستای تهیه Backup از اطلاعات سرور و شبکه برخی تکنولوژی‌ها در این زمینه می‌توانند در حداقل زمان اطلاعات از بین رفته را بازیابی کنند و لیکن هزینه ناشی از پیاده‌سازی و نگهداری آنها مقرون به صرفه نمی باشد. 

آشنایی با سرور اختصاصی پشتیبان گیری (DEDICATED BACKUP SERVER)

امکان پیاده سازی سیستم پشتیبان گیری اتوماتیک از روی سرورهای اختصاصی (ویندوز، لینوکس و یا یونیکس) بصورت اتوماتیک برروی سرور پشتیبان براحتی از طریق پروتکل های FTP, Rsync و یا Samba مقدور می باشد.با استفاده از این سرورها شما می توانید به میزان نامحدود امکان  نقل و انتقال ماهیانه جهت تهیه پشتیبان و یا برداشت اطلاعات از سرور پشتیبان خود داشته باشید!درصورتیکه به عنوان یک کاربر عادی نیازمند تهیه پشتیبان اتوماتیک از یک وب سایت که دارای اطلاعات مهمی است، می توانید با استفاده از این خدمت جدید پارسی نیک، براحتی نیاز خود را برآورده کرده و پشتیبان سایت خود را بصورت اتوماتیک در فضایی که در شبکه Voxel اجاره شده است، قرار دهید.

Button with Icon

برخی از مشتریان این سرویس:

۱- کلیه افرادیکه دارای سرور اختصاصی بوده و نیاز به یک بستر مناسب جهت نگهداری اطلاعات خود دارند.
۲- کلیه مشتریانیکه صاحب سایتهائی با اطلاعات دینامیک و مهم هستند!
۳- کلیه سازمانها و مراکزی که نیاز به تهیه پشتیبان اتوماتیک و حتی ساعتی از اطلاعات خود دارند.
۴- در صورتیکه نیازمند نگهداری اطلاعات خود در مکان امنی در اینترنتی هستید و تمایل دارید که امکان دسترسی آنرا بصورت ۲۴ ساعته و در تمام نقاط دنیا داشته باشید!

Button for Image Content
طراحی و اجرا : فناوری اطلاعات معین