Flex Admin

mini case HP

مینی کیس های اچ پی از سری محصولات پرطرفدار افراد هستند که به دلیل جمع و جور بودن، ارتقا راحت سخت افزار و انواع مدل برای انواع کاربردهای متفاوت محبوبیت زیادی بین خریداران این روزای بازار پیدا کردند. در این مقاله به جزئیات ریز و درشت مینی کیس های اچ پی می پردازیم تا ببینیم آیا شایسته خرید و اعتماد هستند یا نه؟

طراحی: ظاهری جمع و جور با درونی کامل

استفاده اچ پی از یک طراحی به خصوص برای سری مینی کیس های خودش رو باید تحسین کرد. تمام اجزای سخت افزاری با آرایشی منظم در قالب یک فضای جمع و جور کنار هم چیده شده و بر خلاف کیس های بزرگ قدیمی شاهد بهم ریختگی کابل و سیم های برق نیستیم.

قرار دادن چهار اسلات رم و پشتیبانی مادربورد تا 16 گیگابایت باعث شده تا خیال کاربران از بابت ارتقاء حافظه رم و جمع کردن یک کیس که بتونه رم بالایی رو پشتیبانی بکنه راحت بشه.

Flex Admin

ایستاده یا خوابیده، فرقی نمی کند

اندازه کوچیک مینی کیس های اچ پی باعث شده تا با توجه به فضایی که در اختیار دارید کیس رو به دو حالت ایستاده یا خوابیده قرار بدید.

Flex Admin

سخت افزار و کارایی

مینی کیس های اچ پی در خانواده های سری A4 و X قرار دارند که هر کدام با توجه به شاخصه های سخت افزاری خود مناسب برای عملکردهای متفاوت می باشند.

مدل HP Mini Case X4:

مدل HP Mini Case X4 با پردازنده 4 هسته ای خود بی شک بهترین انتخاب برای کسانی است که یک سیستم با بهترین راندمان در سرعت و عملکرد با قیمتی مناسب می خواهند. این مدل برای انواع و اقسام کارها همانند حسابداری، نرم افزار های نسبتا سنگین و… مناسب بوده و مشکلاتی همچون بستن ناگهانی نرم افزار و یا موارد این چنینی را برای کاربر به وجود نمی آورد.

عمر و دوام بالا

در سری مینی کیس های hp، تمام قطعات به صورت کامل هماهنگ یا به اختصار “مچ” شده اند که باعث افزایش طول عمر و راندمان بالا دستگاه می شود. همچنین استفاده از فلز محکم برای بدنه دستگاه باعث شده تا از وارد شدن آسیب های احتمالی به اجزای دستگاه تا حد زیادی جلوگیری شود.

سریA4 | قدرتمند برای بازی

سری A4 مینی کیس های اچ پی با توجه به شاخصه های سخت افزاری خود، مناسب برای انجام عملیات سنگینی چون اجرای بازی، نرم افزارهای گرافیکی و مهندسی می باشند. ارتقاء سری مینی کیس های اچ پی باعث شده که با ارتقاء سخت افزار خود از جدیدترین بازی ها نیز عقب نمانید.

جمع بندی

سری مینی کیس اچ پی بدون شک می تونه یکی از گزینه های مناسب برای اکثر افراد باشه، افرادی که به دنبال سیستمی با سخت افزار مناسب، سرعت مناسب، و قیمت مقرون به صرفه هستند. در این برسی از طراحی ظاهری دستگاه گرفته تا معرفی سری دستگاه پرداختیم.

 
© 2024 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko